O nás

„Odjakživa jsem věděla, že si ráda hraji a čokoláda a cukrářské hmoty mi dovolují se realizovat.“
Vítejte

Když přišla kamarádka s nápadem, jestli bych dokázala svými sladkostmi zásobovat malý obchod, začaly moje představy dostávat konkrétní podobu. Cukrářství a gastronomii se věnuji od školy. Mám ráda svobodu a nezávislost, proto jsem se rozhodla podnikat. Peču sladkosti a vyrábím pralinky.Mezi mé konkurenční přednosti patří především kvalita vyráběných produktů v mé dílně. Nešetřím na vstupních surovinách a to je to, co se projeví na konci, v chuti.Svoji inspiraci nejvíce čerpám od svojí rodiny. Celá rodina se gastronomií a kulinářstvím zabývá a jejich názory jsou někdy velmi odlišné. Každý dodává své argumenty proč tak a ne jinak. Je zábavné co vše se dá vymyslet. Na rodině mi moc záleží.

admin-ajax (1)          _DSC0232          admin-ajax

Moto
adrenalin, láska, vytrvalost, šílenství, zážitky
Moje cíle
Chci se specializovat hlavně na výrobu mých pralinek a obalovou techniku z čokolády. Chci stále udržet tradici ruční výroby. Chci své pralinky prodávat, ať lidé poznají o čem to je, že čokoláda není jen tuková poleva.
Můj pralinkový příběh

Jsem vyučená cukrářka a cukrařina mě moc baví. Zároveň jsem si dodělala i maturitu, obor potravinářský průmysl v Jeseníku. Během školy jsem se účastnila gastronomických soutěží od roku 1998 v roce 2000 jsem vyhrála soutěž „Český cukrář“ a tím jsem se kvalifikovala na mistrovství světa v Poznani v roce 2002. V tomto oboru i 7 let podnikám. Pralinkám a čokoládě se věnuji 3 roky. Zaujaly mě natolik, že jsem si zřídila provozovnu a začala pralinky vyrábět. Nazvala jsem si je „Velkolosinské pralinky“ podle místa mého bydliště.